Krundid ja ettevalmistus

SABA Primer H17

SABA Primer H17 on 2-komponentne epoksiidkrunt poorsetele aluspindadele. Töötlemiseks enne SABA polüsulfiidsete hermeetikutega või emulsioonidega katmist.

SABA Primer 9002

SABA Primer 9002 on ühekomponentne krunt erinevate pindade eeltöötlemiseks. Merenduse, transpordi, ehituse ja tööstuse valdkonnad. SABA Primer 9002 on väga sobilik poorsete ja mittepoorsete mineraalsete pindade ja värvitud pindade eeltöötlemiseks. Primer 9002 on sobilik SABA MS-polümeertoodete eeltöötlemiseks.

Primer 9102

Primer 9102 on 1-komponentne krunt, poorsetele ja mittepoorsetele pindadele, sobib metalli, plastiku ning teiste sünteetiliste materjalide eeltöötlemiseks. Sobilik polüsulfiidi-, MS polümeeri- ja epoksiidipõhiste hermeetikute ja parandusmaterjalide eeltöötlemiseks.

Primer 9911

Primer 9911 on 2-komponentne epoksiidkrunt bituumeni põhistele materjalidele nagu nt asfaltbetoon katenditele. Sobilik polüsulfiidi põhiste hermeetikute eeltöötlemiseks.

Sealmaster Asphalt Binder

Sealmaster Asphalt Binder on bituumenemulsioon asfaltkatete kruntimiseks enne lobri paigaldust, juhul kui asfalt on vana ja oksüdeerunud, asfaltaukude täitmise eel. Lahjendada veega kuni max 1/8 –le.
Pakend 18,9 L ämber.

PrepSeal Oil Spot Primer

Prep Seal on polümeeripõhine emulsioon õli laikude kruntimiseks asfaltkatendil enne bituumenlobride paigaldust. Pakend 3,75 L otsikuga anum ja 18,9 L anum.