Bituumenlobrid asfaltpooride sulgemiseks

Teekatte uuendamiseks, tihendamiseks

Sealmaster E-Z Stir

Valmis bituumenemulsiooni baasil lobri, asfaltpooride täitmiseks ja pinna uuendamiseks. Sisaldab fraktsioneeritud mineraale. Valmis toode, mitte lahjendada!
Pakend 18,9 L ämber.

Sealmaster Gator Pave

Gator Pave on polümeermodifitseeritud , kiudude ja plastifikaatoritega tugevdatud bituumenmastiks võrkpraguliste alade katmiseks –täitmiseks, sildab kuni 1cm laiuseid pragusid. Külmalt paigaldatav. Pakend 18 ltr ämber

Polymer Modified Masterseal

PMM Polümeermodifitseeritud Masterseal on bituumenemulsiooni kontsentraat asfaltpooride täitmiseks. Lisada 40-55% liiva(soovitatav fr. 0,3-0,6mm), vajadusel ka pisut vett, võib kasutada ka lisandeid. Sobilik professionaalseks kasutuseks suurte alade katmisel. Pakend 18 ltr ämber.

Sealmaster Liquid Road

Polümeermodifitseeritud bituumenemulsiooni kontsentraat asfaltpooride täitmiseks. Lisada 40-50% liiva(fr. 0,5-1,2mm), vajadusel ka pisut vett, võib kasutada ka lisandeid. Eriti poorse või suure liikluskoormusega asfaltpindadel võib kasutada liiva fr 1,1-2,0mm. Pakend 18 ltr ämber.

Sealmaster ColorPave Neutral Ready Mix

Sealmaster ColorPave Neutral ready mix on akrüülipõhine mineraalsete lisanditega lobri , mis sulgeb asfaltpoorid, tihendab pinna. Color Pave on mõeldud segamiseks eri värvitoonidega(kuni 13 eri tooni). On vastupidav, libisemiskindel kattematerjal ning sobib ideaalselt kasutamiseks nt õue korvpalliväljakutel ,parklates , mänguväljakutel ja mujal, kus on mitmeotstarbeline asfaltkate . Pakend 18 ltr ämber
Color Pave värvilisandit kulub ca 0,6 liitrit ühele ämbrile.

ColorPave™ HD Tint värvid: pakend 1 pint pudelid

Forest Green Light Green Terra Cotta Sahara Beige Brownstone
Red Brickyard Red Olivestone Graystone Burnt Sienna
Slate Gray Dove Gray Sandstone

ColorPlus™ värvid: pakend 18,9 L ämber

Forest Green Light Green Dark Green Beige Brown
Red Maroon Tournament Purple Gray Blue
Light Blue Dove Gray Ice Blue Sandstone Yellow
Orange

Sealmaster ColorPave HD Clear Coat

Sealmaster ColorPave HD Clear Coat on akrüülipõhine emulsion, mis on mõeldud pealiskihina Color Pave värvitud pinnale, annab lisakaitset UV vastu, samuti õli ja kütuse lekete eest.
Pakend 18 ltr ämber