Bituumenipõhised praomastiksid

Sealmaster Flex Master

Flex Master on Ülielastne polümeermodifitseeritud külmalt paigaldatav bituumenmastiks teekatte pragude(kuni 1,3cm) täitmiseks. Säilitab elastsuse ka madalatel temperatuuridel.
Pakendid 18 L amber ja 3,78 L otsikuga anum

Sealmaster Trowel Grade Crack filler

Polümeermodifitseeritud , mineraalidega rikastatud bituumenmastiks laiade, kuni 2,5cm pragude-lõhede täitmiseks. Külmalt paigaldatav. Pakend 18 L ämber

Sealmaster Gator Pave

Gator Pave on polümeermodifitseeritud , kiudude ja plastifikaatoritega tugevdatud bituumenmastiks võrkpraguliste alade katmiseks –täitmiseks, sildab kuni 1cm laiuseid pragusid. Külmalt paigaldatav. Pakend 18 L ämber

Sealmaster Crack Master 6690 Type 1

Crack Master 6690 Type 1 on premium kvaliteedi bituumen kuumvalumass vuukide ja pragude täitmiseks-katmiseks asfalt- ja betoonkatendites. Säilitab elastsuse ka -24 C korral, talub hästi külma- ja sula tsükleid. Vastab euro N2 klassi nõuetele.  Pakend 22,7kg, mis sisaldab kahte kuubikut.

Sealmaster Crack Master 3405

Crack Master on premium kvaliteedi bituumen kuumvalumass vuukide ja pragude täitmiseks asphalt- ja betoonkatendites. Säilitab elastuse ka -28C korral, vastab N1 klassi nõuetele. Pakend 22,7kg, mis sisaldab kahte kuubikut.

Sealmaster Crack Master 3405LM

Madala elastsusmooduliga bituumen kuumvalumass pragude ja vuukide täitmiseks, vastupidav ka kuni -40 C temperatuuridel.
Pakend 22,7kg, mis sisaldab kahte kuubikut.